90. Fasl-ı Siyaset Konuğumuz FATİH TEZCAN

KADIKÖY’DE FASL-I SİYASET RÜZGARI ESMEYE DEVAM EDİYOR !!

fatih tezcan fatih sarıhanAK Parti Kadıköy Teşkilatımızın marka programı Fasl-ı Siyasetin; 90. program konuğu araştırmacı yazar kimliği ile tanınan Sn. Fatih Tezcan oldu.

Çok keyifli geçen programın moderatörlüğünü Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Fatih Sarıhan gerçekleştirdi.

“Emperyalist Kuşatmaya Karşı Türkiye Direnişi” isimli programın ilk bölümünde Tezcan; Emperyalizmin manasından yola çıkarak; Emperyalizmin sömürge, sömüren, kendisi bir şey yapmadan faydalanan, ezen, ele geçirmeye çalışan, malupile edenlerin varlıklarını, yaşattıklarını ve kim olduklarını Eski Türkiye’den örnekler vererek anlattı.

Programı 4 başlığa ayıran Tezcan; PKK, IŞİD, DHKP-C ve FETÖ bileşenlerinden oluşan örgütlerin işleyişini ve faliyetlerini anlattı.

Sn.Tezcan Erdoğan liderliğindeki bu hareketin büyük medeniyet sentezine uyacak şekliyle merhamet ve yardım hareketi olduğunu belirtirken bugün Afrika, Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde Turkiye’den geliyorum dediğinizde başüstüne koyulmamızın tek sebebi bedelinin DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR söylemi içinde ödenmiş olmasıdır dedi.

Aynı zamanda bugün Suriye de tampon bölge neresi olmalıdır sorusunun cevabını Suriyeliler meradan dereye kadar her yer olsun talebi Erdoğan liderliğindeki bu devrim hareketinin eşitlik ve adalet sağlama isteğinin tezahürüdür. Can, mal, ırz, akıl ve din koruması yine bu hareketin olmazsa olmazıdır. İngiliz kraliyet ailesinin atadığı Esad ve rejiminin bunca katliam ve sivil ölüme rağmen diktatör olarak anılmaması emparyelist kuşatmanın başarısıdır.

Türkiye direnişi Allah’ın direnişidir. Kanla alınmış yerleri parayla vermem diyen Cennet Mekan Abdulhamid Han’ın direnişidir. Bölünmüşlük kutuplaştırma emperyalizm ve paramparca edilmişliğin önünde set olup duran Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partidir, dedi.

Konuğumuz Fatih Tezcan’ın 1 gün önce sosyal medyadan: ”Cuma akşamı bu programa gelirken cep telefonunuzun pilini doldurup da gelin. Güzel bir sürprizim olabilir. Sonra “kaydedemedim” diye üzülmeyin” diye duyurduğu sürprizin Cumhurbaşkanımıza kendi yazdığı sözleri nakaratı ile seslendirerek ilk defa Kadıköy’de bizlerle paylaştı.

İŞTE O SÖZLER:

Seni gördüğüm zaman, yüzüm gülüyor inan,
Sen yeter ki ilerle REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Dünya üstüne gelse, Ümmet ve Millet senle,
Yaradan hep bizimle REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Kabul olmuş duasın, yüreklere devasın,
Zalime iddiamsın, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Terk etmek ne kelime, seninle olmak vazife,
Hamd-u sena Rabbime, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Hayat ve hürriyetin, yaradanına feda,
Can verelim kutlu yolda REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Barış geldi sokağa, ülke kalktı ayağa,
Kudurdu Pensilvanya, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

İş birlikçi vaizi, münafığın hainin,
İnlerine giren adam, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Ne ikbal ne istikbal, nede ucuz menfaat,
Yanlız ALLAH rızası, gerisi teferruat.

Rabbinin sadık kulu, Peygamberin ordusu,
Osmanlının torunu, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Sen fetih var dedinde, ulubatlı olmadık mı,
Sen çağırdığında meydanlara dolmadık mı.

Sen ALLAH ile oldukça, biz hep senle yan yana,
Yüreklerde BAŞKAN, REİS TAYYİP ERDOĞAN.

ALLAH rahmet eylesin, Tenzile anneme,
Ne yiğit doğurmuş ki, Lider oldu Ümmete, Lider oldu Ülkeme,
REİS TAYYİP ERDOĞAN.

Fatih Tezcan alkışlar arasında programın son bölümüne geçerek seyircilerin sorularını yanıtladı çok hoş ilginç diyaloglar yaşandı.

İlçe başkanımız Av. İsa Mesih Şahin kapanış konuşmasını gerçekleştirerek şunları söyledi; Faslı Siyasetin 90. oturumunda Araştırmacı Yazar Fatih Tezcan ile Kadıköylüleri buluşturmanın mutluluğunu yaşadık, muhteşem sunumuyla Faslı Siyaset kitabımıza anlamlı bir sayfa ekleyen Fatih Tezcan’a şükranlarımızı sunuyoruz diyerek teşekkür etti.

20:45’de başlayan program 23:30’da İlçe başkanımız Av. İsa Mesih Şahin konuğumuzun isminin hat yazısıyla kaligrafi edildiği çini bir tabak takdim etmesiyle sonlandı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir